Strona główna » TOP 5 obiecujących kryptowalut w 2023 r.
kryptowalut

TOP 5 obiecujących kryptowalut w 2023 r.

Pozdrowienia drodzy przyjaciele! W tym artykule opowiem o TOP 5 Obiecujących kryptowalut w 2023 roku. A ja powiem dlaczego w 2023 lepiej w te kryptowaluty zainwestować. I czy warto inwestować w kryptowaluty w 2023 roku? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania.

Kryptowaluta to cyfrowa moneta, którą można kupić lub sprzedać na giełdach kryptowalut.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin (BTC) – Jest to najpopularniejsza i najdroższa kryptowaluta, której nie można w żaden sposób zhakować. Obecnie kapitalizacja bitcoina wynosi 400,04 miliardów dolarów. Oznacza to, że wszyscy inwestują w BTC lub trzymają swoje aktywa w bitcoinach. I to jest słuszna decyzja, ponieważ bitcoin jest praktycznie niemożliwy do zhakowania. I jest jeszcze jeden powód, dla którego musisz teraz inwestować w bitcoiny. Powodem jest to, że cena BTC spadła teraz mocno, co jest doskonałym powodem, aby wziąć i zainwestować w bitcoin już teraz.

Bitcoin to najbardziej zaufana kryptowaluta na świecie.

Ethereum (ETH)

To także jedna z najpopularniejszych i najbardziej niezawodnych kryptowalut na świecie. Ta kryptowaluta jest często popularna w Ameryce, ponieważ Amerykanie często używają Etheru do przelewów i płacenia za wszelkiego rodzaju zakupy. Ponadto Ether ma własną sieć ERC-20. W tej sieci przy transferze kryptowalut pobierają ogromne prowizje. Nie radzę więc korzystać z sieci ERC-20. Obecnie kapitalizacja Ethereum (ETH) wynosi 170,78 miliardów dolarów. To kolejny powód, dla którego Ethereum wzrośnie w 2023 roku.

Ethereum (ETH) zostało uruchomione 30 lipca 2015 r

Litecoin (LTC)

Ta moneta została uruchomiona 12 października 2011 r. Litecoin jest nawet trochę podobny do bitcoina, ponieważ stale rośnie. Litecoin ma również bardzo niskie opłaty za transfer. Obecnie kapitalizacja LTC wynosi 5 438 992 242,70 USD. Eksperci uważają, że LTC będzie rósł w najbliższej przyszłości.

Ripple (XRP)

Ripple (XRP) – Pierwsza emisja tokena miała miejsce w 2012 roku. I to zostało zrobione w Chinach. Zespół Ripple aktywnie pracuje nad wzmocnieniem swojego tokena. Deweloper, widząc perspektywy swojego tokena, nie zamierza się zatrzymywać i nadal wzmacnia swój token. Obecnie kapitalizacja Ripple (XRP) wynosi 17,65 miliarda dolarów. Eksperci widzą tak wiele perspektyw, że wierzą, że ta moneta będzie rosła w przyszłości.

Ripple (XRP) został stworzony przez amerykańskich programistów Jeda McCaleba i Arthura Britto

Solana (SOL)

Solana – ta moneta została utworzona w marcu 2020 r. i aktywnie rosła do 200 $. Potem spadła do 17-25 dolarów. To świetny moment na inwestycję w token Solana. Solana ma również swój własny blockchain. Obecnie kapitalizacja SOL wynosi 4 105 170 614 USD. Analitycy uważają, że Solana wzrośnie w 2023 roku.

Wnioski

Z tego artykułu dowiedziałeś się o TOP 5 Obiecujących kryptowalut w 2023 roku. Teraz wybór należy do Ciebie, aby zainwestować w te kryptowaluty, czy nie. Ale mogę tylko powiedzieć, że to dobry moment na inwestowanie w kryptowaluty.

Subskrybuj nasz kanał Telegram, na którym udostępniamy wiele materiałów edukacyjnych na temat kryptowalut, technologii blockchain i NFT.

Czym jest Web3? Czytaj tutaj.

Post navigation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dlaczego Bitcoin to nie piramida finansowa

Top 9 zasad: Jak skutecznie handlować?

Co to jest liczba transakcji na sekundę (TPS)

ChatGPT pomaga w handlu kryptowalutami