Strona główna » Ja stworzyłem własną kryptowalutę
kryptowaluta

Ja stworzyłem własną kryptowalutę

Cześć wszystkim. W tym artykule opowiem o tym, jak wypuściłem własną kryptowalutę pod  nazwą Zethereum(ZTM) i stworzyłem system do jej wydobywania.

Virtual mining to zautomatyzowany system dystrybucji tokenów pomiędzy górnikami. Nagroda jest realizowana z smart kontraktów, dlatego w ogóle nie zużywa zasobów twojego sprzętu. Oznacza to, że możliwe jest wydobywanie Zthereum równolegle z każdą inną kryptowalutą.

Kryptowaluta ZTH

Kryptowaluta Zethereum – to token wyemitowany przeze mnie na blockchainie Signum w grudniu 2021 roku. Blockchain Signum umożliwia emisję tzw. inteligentnych tokenów, które mogą wchodzić w interakcje z smart kontraktami.

Kiedy deweloperzy Signum właśnie ogłosili stworzenie technologii smart token, wpadłem na pomysł stworzenia tokena, który można wydobywać z smart kontraktu. Token ZTH został wydany ze stałą podażą 100 000 000 jednostek i uruchomiono program AirDrop, aby rozdawać tokeny w celu stworzenia społeczności.

Cechą technologii smart tokenów jest to, że są one wydawane bezpośrednio przez konto, a nie poprzez smart kontrakty. Można je jednak przenosić lub wymieniać między kontami, a także wchodzić w interakcje z smart kontraktami. Ta technologia otworzyła możliwość stworzenia systemu wydobywania tokenów za pomocą regulowanych algorytmów inteligentnych kontraktów.

Wydobycie

Sieć Signum wprowadziła świat do zdecentralizowanego konsensusu Proof of Commitment. Jej główną zaletą jest zwiększenie efektywności wydobycia poprzez ustalenie salda na własnym koncie, którego hasło zachowujesz tylko Ty, a nie zakup nowego sprzętu. To ustalenie równowagi nazywa się zobowiązaniem. Im większe Twoje zaangażowanie, tym wyższa efektywność Twojego wydobycia.

ZTH kryptowaluta

Ta technologia nie jest moim osobistym wynalazkiem i była wcześniej używana przez, na przykład, twórców blockchaina i kryptowaluty TON. Ale TON poszedł dalej ścieżką obstawiania.

Algorytm samart kontraktu rozdziela 100 ZTH co 6 godzin wśród wszystkich uczestników. A zatem w ogóle nie wykorzystuje zasobów twojego sprzętu. Oznacza to, że możesz wydobywać Zthereum równolegle z wydobywaniem dowolnej innej kryptowaluty, w tym monety SIGNA, która pochodzi z łańcucha blokowego Signum.

W tej chwili został już uruchomiony mechanizm prywatnego stakingu, w ramach którego tokeny ZTH są przyznawane jako nagroda dla tych kont, które mają zarejestrowanych co najmniej 20 000 tokenów ZTH. Mechanizm wirtualnego wydobycia zostanie uruchomiony 25 grudnia 2022 r.

Tokenomika

Architektura Zethereum opiera się na pakiecie trzech typów smart kontraktów:

Cały system wraz ze szczegółowym opisem i otwartym kodem źródłowym jest dostępny na github

Inwestycje w Zethereum pozwalają na uzyskanie trzech rodzajów dochodów.

  • Wirtualne wydobycie (będziesz potrzebował co najmniej 1 tokenizowanego dysku twardego (identyfikator tokena VGB: 9381200141252723234) do wydobywania tokenów ZTH)
  • Stacking (trzymaj co najmniej 20 000 tokenów ZTH na swoim koncie Signum, aby otrzymywać regularne nagrody w tokenach ZTH)
  • Hold (trzymaj na swoim koncie Signum od 1 tokena ZTH, aby otrzymywać regularne dywidendy w monetach SIGNA)

Ekonomia Zethereum nie jest cykliczna i jest zbudowana w taki sposób, że pozwala na pozyskiwanie kapitału z zewnętrznych źródeł i zawieranie umów partnerskich na wzajemnie korzystnych warunkach, tym samym poszerzając i skalując Twój model biznesowy.

W tej chwili model ekonomiczny Zethereum czerpie dochody z inwestowania na rosyjskiej giełdzie – jest to miesięczny dochód kuponowy z obligacji i dywidendy z akcji. Dochody pochodzą również z kryptowalutowych programów partnerskich, prowizji ze sprzedaży własnych i partnerskich aplikacji NFT i DeFi.

Następne w kolejce są projekty reklamowe, poole płynności oraz umowy partnerskie z poolami wydobywczymi. Planowane jest również wprowadzenie instrumentu finansowego na scentralizowane giełdy.

Ile można zarobić ?

Na opłacalność wydobycia składa się wiele czynników. Najważniejsza jest wartość samych tokenów ZTH, a także wartość monety SIGNA, liczba uczestników wydobycia i złożoność wydobycia (liczba wybitych wirtualnych gigabajtów), regularne wypłaty dywidendy, a także okresowe płatności partnerskie. Jednocześnie od pół roku systematycznie rośnie koszt ZTH.

ZTH kryptowaluta

I oczywiście przypominam, że do 25 grudnia 2022 r. nadal możesz otrzymać ZTH za darmo. Istnieje program AirDrop. Każdy może otrzymać do 10 000 tokenów ZTH w zamian za linki do mediów społecznościowych. sieci.

ZTH Resources

Aby uzyskać więcej informacji, dołącz do rozmowy na Telegramie. Przejdź do oficjalnej strony społeczności. I korzystaj z mobilnego ZTH Mining Informer. Aby połączyć się z wydobyciem i monitorować stan wydobycia.

Kiedy zobaczymy koniec bessy i dno BTC? Czytaj tutaj.

Post navigation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czym jest bitomat i jak działa?

Jak sprzedać kryptowaluty z głową: Poradnik do OCO

Sztuczna inteligencja zmieni nasz sposób płacenia ?

Dlaczego Bitcoin to nie piramida finansowa