Strona główna » Czym są multikonta i co jest do nich potrzebne?
multikonta

Czym są multikonta i co jest do nich potrzebne?

Multikonta to sposób na zwiększenie szans na otrzymanie nagród w testnetach, różnych zadaniach, z projektu. Zwykle są to tokeny lub biała lista na jakieś wydarzenie takie jak tokensale.

W tym artykule przyjrzymy się zaletom i wadom multikont, jaką przeglądarkę wybrać, proxy, gdzie kupić konta i jak stworzyć farmę kont.

Multikonta zalety i wady

Zalety są liczne i przewyższają wszelkie wady, ale nadal warto rozważyć dwie strony medalu.

Zalety:

 • wzrost liczby nagród;
 • większe prawdopodobieństwo otrzymania nagrody;
 • możliwość tworzenia wielu wykresów dla różnych rodzajów działań;
 • skupienie się na ilości, a nie na jakości (w zależności od projektu i nagród).

Wady:

 • zajmuje dużo czasu;
 • nie natychmiastowy zysk;
 • wysokie koszty;
 • może być konieczne zbudowanie zespołu w przyszłości.

Czego potrzebujesz do farmy multikont

Każdy ma inny cel tworzenia farmy, ale najczęściej jest to udział w różnych testnetach, za które w przyszłości być może da airdrop. I wtedy pojawia się pytanie: co jest do tego potrzebne, jeśli każdy projekt ma swoje własne warunki? Przejdźmy po kolei:

 • Proxy. Aby uniknąć zablokowania z powodu tego samego adresu IP.
 • Gmail konta. Być może będziesz musiał wypełnić jakiś formularz, a do tego potrzebujesz tych e-maili.
 • Konta Discord, Twitter, Telegram. Nie każdy projekt potrzebuje wszystkich tych sieci społecznościowych, ale lepiej je mieć.
 • Portfele (Metamask, Phantom, Keplr itp.). Różne portfele są potrzebne dla różnych sieci testowych.

Których przeglądarek można używać do multikont?

Przeglądarka antydetekcyjna to ważna rzecz w naszym biznesie, to fundament, baza, podstawa multikont. Oczywiście, czasami można się bez niej obejść, po prostu używając proxy. Jednak w większości przypadków jest to bardzo zawodne rozwiązanie, które może powodować blokowanie kont.

Przeglądarki anti-detect – podobne do Chrome, Opery czy innych, ale z jedną istotną różnicą, w przeglądarkach anti-detect można tworzyć osobne konta dla każdej zakładki. Oczywiście Chrome również pozwala na tworzenie różnych profili. Problem polega jednak na tym, że nie zmienia on kluczy użytkownika, co oznacza, że ryzyko jest niebezpiecznie wysokie. Przeglądarki anty-detect tworzą jednak unikalne konto z każdego z profili, co może być wykorzystane do multikonta.

Nadal istnieje bezpłatna opcja, która pozwala tworzyć własne przeglądarki anty-detect przy użyciu profili w Chrome i specjalnego rozszerzenia. Jednak ta metoda nie zawsze jest wygodna, więc to od ciebie zależy, czy chcesz korzystać z gotowych przeglądarek anty-wykrywczych, czy tworzyć je samodzielnie.

 • Firefox – wszyscy znają tę przeglądarkę i prawdopodobnie nie doceniają jej możliwości. Jest to darmowa przeglądarka antydetekcyjna, w której można tworzyć różne profile i ustawiać na nich proxy.
 • ADS Power – wygodna przeglądarka antydetekcyjna w rozsądnej cenie. Kosztuje 39 dolarów miesięcznie za 150 kont.
 • Dolphin jest alternatywną opcją do poprzedniej. Koszt jest jednak prawie trzykrotnie wyższy – 100 kont za 89 dolarów miesięcznie.
 • Samara jest najtańszą opcją. Za jedyne 55 dolarów jednorazowej opłaty otrzymujemy przeglądarkę antydetekcyjną, ale jej jakość jest nieco gorsza od powyższych.
 • Octo – łatwa w użyciu, ale dość droga. Za 100 kont trzeba zapłacić 80 euro miesięcznie.
 • Multilogin – również fajna przeglądarka, ale ma błędy, których naprawienie zajmuje sporo czasu. Za tę przeglądarkę musimy zapłacić 99 euro miesięcznie.

Proxy dla multikont

Najważniejszą rzeczą w multikontach są proxy, dzięki którym możemy wykonywać swoją pracę bez obaw o to, że zostaniemy zablokowani. Wszystkie nowoczesne platformy, które przeprowadzają losowanie miejsc na białej liście, takie jak Premint czy Gleam, posiadają ogromny wachlarz narzędzi do walki z multikontami. Najważniejszym z nich jest weryfikacja skrótu adresu IP.

Aby nie zostać zbanowanym na podstawie tego samego adresu IP, należy skorzystać z serwera proxy.

Proxy to urządzenie buforujące, które pozwala użytkownikowi łączyć się z serwerami nie bezpośrednio. Aby to wyjaśnić, lepiej rozważyć przykład.

Załóżmy, że chcesz odwiedzić jakąś witrynę, ale nie ze swojego adresu IP. Przy normalnym połączeniu jest to po prostu niemożliwe, ale jeśli połączysz się przez proxy, to dla serwera, z którym się łączysz, Twój adres IP zostanie zmieniony na adres IP proxy.

Ogólnie rzecz biorąc, zalecamy kupowanie serwerów proxy ipv4 lub przynajmniej współdzielonych ipv4. Te pierwsze są najbardziej niezawodne, ponieważ otrzymujesz własne serwery, przez które TYLKO ty będziesz łączyć się z witrynami.

shared ipv4 to te same proxy, ale będą one używane nie tylko przez ciebie, ale także przez 2-3 inne osoby, co nie jest zbyt fajne. W końcu każdy z nich może zarejestrować się na jakiejś stronie lub w airdropie przed tobą, ale nie zostaniesz wpuszczony i stracisz szansę na zdobycie potencjalnej wygody.

Gdzie kupić multikonta

Prawie każdy projekt wymaga co najmniej jednej sieci społecznościowej, może to być Telegram, Discord, Twitter lub po prostu poczta. Jeśli chodzi o pocztę, najlepiej jest korzystać z Gmaila, ponieważ może być konieczne wypełnienie Formularzy Google. Warto również zdawać sobie sprawę, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że twój e-mail zostanie zbanowany, ale można go dość szybko przywrócić.

Twitter, Discord itp.

Przejdźmy teraz do sieci społecznościowych, których będziemy potrzebować. Po zakupie takich kont należy zalogować się do nich za pośrednictwem przeglądarki antywykrywaniowej w oddzielnych profilach z serwerami proxy, które zostały wcześniej przygotowane do tego celu. W przypadku korzystania z zakupionych kont bez proxy, zostaną one zbanowane z niemal 100% prawdopodobieństwem, więc należy być ostrożnym. Po autoryzacji można zmienić pseudonimy, aby były +- takie same we wszystkich sieciach.

AKKS market – jest jedną z najlepszych platform, ponieważ oferuje prawdopodobnie największy wybór produktów. Nie musisz wybierać najtańszych opcji, ponieważ istnieje duża szansa, że inna osoba z nich skorzysta lub zostanie całkowicie zbanowana.
DarkStore – jedna z alternatyw dla poprzedniej strony, całkiem możliwe jest znalezienie korzystnych ofert.

Numery telefonów

Czasami będziesz potrzebować również numerów telefonów, na przykład jeśli chcesz samodzielnie rejestrować e-mail i inne konta lub po prostu chcesz potwierdzić swój numer telefonu. Tak, możesz używać swojego głównego numeru dla maksymalnie 5 kont Gmail, ale lepiej kupić numery, które są przeznaczone do tego celu.

Najprawdopodobniej będziesz potrzebować tych numerów bardzo rzadko. Kupowanie oddzielnych kart SIM jest oczywiście możliwe, ale należy wziąć pod uwagę, że jest to niezwykle niewygodne i czasochłonne. Znacznie łatwiej jest skorzystać z jednorazowej aktywacji za pomocą numeru, zwłaszcza że nie jest ona tak droga.

Jeśli potrzebujesz potwierdzić numer w określonej witrynie nie raz, ale wiele razy przez pewien okres czasu, niektóre platformy oferują wynajem numerów specjalnie w tym celu.

Strony z aktywatorami SMS:

 • SMS-activate to jedna z najlepszych platform z ogromną gamą narzędzi. Ponadto można tu wynająć numer.
 • SMS MAN – sporo usług i duży wybór krajów.
 • VAK-SMS – duży wybór usług.
 • OnlineSim – niezła platforma pod względem cen i liczby narzędzi.
 • 365SMS – całkiem przyzwoita alternatywa dla wyżej wymienionych platform.
 • SMS-REG – kolejna alternatywa.

Gdzie uzyskać KYC dla multikont?

Jeśli zarejestrowałeś już konto na giełdzie, wiesz, czym jest KYC.

KYC (know your customer) to obowiązkowa weryfikacja danych osobowych klienta, zazwyczaj przez instytucję finansową. Procedura wykorzystuje dokumenty potwierdzające tożsamość klienta, takie jak paszport, dowód osobisty, prawo jazdy itp.

Istnieją jednak projekty lub prezenty, w których obowiązkowym warunkiem jest pomyślna weryfikacja. Jest to bardzo rzadkie, ale warto wiedzieć, że istnieje taka możliwość. Oczywiście można poprosić znajomych i przyjaciół o przejście weryfikacji. Ale znacznie łatwiej jest kupić go na platformach OTC.

Jak utworzyć farmę kont

Istnieje wiele opcji tworzenia farmy: są kosztowne, ale wysokiej jakości, i są tanie, ale niewiarygodne.

Aby stworzyć tanią farmę kont, potrzebujemy tylko przeglądarki Firefox, serwera proxy i numerów telefonów. Aby stworzyć farmę wysokiej jakości, potrzebujemy trochę więcej pieniędzy. W końcu będziesz musiał kupić przeglądarkę anty-detection, proxy i konta różnych sieci społecznościowych.

Na początek należy utworzyć tabelę, w której w przyszłości będziemy przechowywać frazy seed różnych portfeli, loginy, hasła i wiele innych. Nie zapominaj również, że będziesz musiał prowadzić rejestr projektów, w których uczestniczyłeś.

Kiedy zaczniesz tworzyć to wszystko, bądź ostrożny i rób wszystko krok po kroku. Jedno konto, poczta i portfel na proxy. Jeśli logujesz się na jedno konto z różnych ip, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanie ono zablokowane.

Kiedy zaczniesz tworzyć portfele, będziesz miał do wyboru tworzenie ich samodzielnie lub tworzenie ich za pomocą oprogramowania, co nie jest zbyt bezpieczną opcją. Tak, istnieje strona, która może automatycznie utworzyć wiele portfeli za pomocą jednego kliknięcia, jej nazwa to cointool.app. Ale lepiej jest zrobić to samemu, aby nie było problemów w przyszłości.

Po wykonaniu wszystkich kroków możesz zacząć szukać projektów, którymi możesz być zainteresowany i być może w których są gwarantowane nagrody. Nie zapomnij zrobić DYOR i przeczytać jak najwięcej o projekcie. Przyjrzyj się inwestorom, jaki jest główny cel projektu, czy ma on własny token, wielkość społeczności i pulę przeznaczoną na nagrody. Bądź uważny i pracowity, dzięki temu znajdziesz odpowiedni projekt, który zdecydowanie odmieni Twoje życie.

Post navigation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Frame – bierzemy udział w testnet